Жорсткий чи м'який матрац: робимо правильний вибір

06.09.2020

Коли людина наважується купити ліжко, одним з важливих факторі при виборі буде тривалість його майбутньої служби. Для матрацу цей фактор є не найголовнішим — найчастіше на матрац ціна залежить від того, скільки користі він приноситиме вашому здровʼю. існує ціла категорія матраців — ортопедичні, тобто рекомендовані до використання лікарями-ортопедами. Втім, ця категорія товарів має чимало відмінностей, наприклад, існує широкий спектр матраців, що відрізняються за рівнем м’якості:

  • М’які;
  • Напівм’які;
  • Тверді.

Ми розкажемо, яка зробити правильний вибір матраців.

У яких випадках слід віддати перевагу твердим матрацам?

Тверді матраци незамінні для дітей. Вони допомагають сформувати правильну поставу. Крім того, така поверхня не дозволяє дітям, які сплять, занурившись обличчям у подушку чи матрац, обмежувати під час сну доступ кисню в організм.

Тверді матраци рекомендують також для людей, які страждають від болю в спині. Це не є рішенням всіх проблем, проте такий матрац полегшить стан хворого.

Залежить вибір матрацу й від улюбленої пози під час сну. Ті, хто спить на животі, оцінять жорсткий матрац, адже спина не буде прогинатися надмірно й зранку людина буде почуватися значно краще, ніж якби вона спала на м’якій поверхні.

Жорсткі матраци часто рекомендовані людям з надмірною вагою, а також тим, хто регулярно отримує великі фізичні навантаження. Більш м’які матраци швидко деформуються й стають незручними.

Переваги напівм’яких матраців

Напівм’яка поверхня матраца — ідеальний спосіб профілактики захворювань спини. Вони підтримують хребет у відносно рівному положенні, зручні й пружні. Молоді й здорові люди обов’язково оцінять такі матраци.

Кому рекомендовані мʼякі матраци?

Коли людина виготовляє ліжко на замовлення, їй хочеться щоб все було ідеально. Існує чимала спокуса придбати найм’якішу модель матрацу. Але таке рішення не призведе до великої радості, адже коли матрац прогинається, прогинається й хребет. Зв’язки намагаються повернути хребту природне положення й протягом всього періоду сну напружуються. У результаті людина зранку почувається втомленою.

Проте є категорія споживачів, яким рекомендовані саме м’якенькі матраци. Насамперед це люди поважного віку, які мають надміру крихкі кістки, а також худенькі люди.

Особливим мистецтвом є вибір матраців на двоспальне ліжко, особливо якщо у двох людей різні потреби. У такому випадку можна покласти поруч два різні матраци або використати модель з незалежними блоками.

Наші менеджери допоможуть вибрати та купити матрац, який задовольнить будь-які вимоги. Відпочивайте з комфортом!

Вам можуть сподобатись дані статті

Переваги букових ліжок
Бук — деревина, що не поступається за якістю дубу, проте значно дешевша. До переваг буку належить також простота обробки, а значить, меблі з буку можуть мати різноманітний декор та вишукані форми. Дізнатися більше
Як вибрати ліжко
У доісторичні часи люди спали групами на землі. Готувалося місце, де настеляли траву, гілки, клали шкури. Ніч вважалася небезпечною добою Дізнатися більше
Як доглядати за дерев'яними меблями
Дерев’яні меблі можуть прослужити десятки і навіть сотні років за умови правильного догляду. Тож щойно ви вирішили купити ліжко з буку чи іншої деревини, поцікавтеся, які умови треба забезпечити дерев’яним меблям і враховуйте наші рекомендації щодо експлуатації та догляду, щоб ця деталь інтер'єру прослужила значно довше Дізнатися більше